Courání v Ráji

9. listopadu 2013 v 20:51 | dofo |  CO MÁM RÁD

Celou noc bubnoval docela slušný déšť do střešního okna. A v posteli bylo tak skvěle teplo, že předsevzetí o brzkém vstávání vzalo za své.
Nakonec jsem svoje zlenivělý tělo dopravil do krámu pro rohlíky a po snídani spojené s intenzivním přemlouváním zabalil nejnutnější věci/ Velkého Nika a svačinu/ . Pak už zbývalo jen zabouchnout za sebou dveře a jít. Chodím rád.

Je to takový pohyb vhodný pro meditaci a přemýšlení. Nebo taky ne. Mozek vypne, jen oči tikají po okolí a vyhledávají něco zajímavého pro můj objektiv. A u toho přemýšlet nemusím. Nechávám to na podvědomí a intuici.


Vzhledem k tomu, že jsem neměl žádnou konkrétní trasu vymyšlenou , nohy mě nesly zcela automaticky po místech, které mám nachozené a naježděné snad stokrát. Má to výhodu, že můžu koukat všude možně a ne pod nohy. Je celkem velká pravděpodobnost, že nikam nezahučím. Snad jen díky nočnímu slejváku do louží.


Ale dost psaní o ničem a radši přidávám úlovky z dnešního focení. Berte to jako pozvánku do Ráje. Tam je totiž fajn za každého počasí.
Howgh

foto viz GALERIE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama