Cyklovandr směrem severozápadním

18. července 2013 v 17:25 | dofo |  CYKLOTURISTIKA
Už delší dobu mě svrběla lýtka z nedostatku našlapaných kilometrů. Takže volný víkend , fajn předpověď počasí a zárověň potřeba dojet pogratulovat ke krásným a naprosto neodpovídajícím 87 letům byly důvodem vyrazit směrem k České Lípě a pak se stočit na Kokořín.


Aniž bych to plánoval , tak jedinná noc pod širákem mně byla souzena na zřícenině hradu Ronov. Už před nějakým rokem jsem do toho šílenýho kopce kolo tlačil a zapřísahal se , že přijdu určitě zas ale tentokrát bez kola. Jenže v životě neni nikdy nic jisté a definitivní. A tak jsem si po cca110 našlapaných kiláčkách opět udělal vynášku až nahoru. Za to jsem byl ale odměněn krásným spaním pod zamračenou oblohou, večerním posezením s naprosto ojediněou rodinkou. patnáctiletý David vzal na několika denní čundr po okolní krajině svoji mnohem mladší sestřičku Denisku/asi tak 10-12 let/ a maminku která bohužel byla mentálně trochu nemocná. To setkání u večerního ohně, poslouchání jejich dialogů, názorů na život a vzájemného soužití pro mě patřilo k nejsilnějším zážitkům tohoto výletu.


A jak jinak než že jsem si přivstal a byl za to odměněn fantastickým svítáním.
Na hradě Houska se konal středověký jarmar, v oblíbené hospůdce U konce s dechem jsem do sebe dostal dvě malinový jedenácky a už za soumraku se dovalil do chalupy na Blatečkách.
rodinná sešlost si pěkně poklábosila, a ndělní ráno už stačilo jen došlapat zase zpět do Ráje.
A jak jinak, přikládám další fotoslide show. Tak snad se bude líbit.
Bylo to dost dobrý!

howgh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama