Cyclerepairman - to je ono

3. srpna 2010 v 12:07 | kačírek Dofo |  CYKLOTURISTIKA
Mám rád cestování. Ať s batohem na zádech nebo na kole.  První varianta je asi nejvíce svobodná. Téměř nic se nemůže porouchat /kromě vlastního těla/ , rychlost pohybu  a dosažená vzdálenost je dána použitým prostředkem, ať to jsou vlastní nohy,vlak ,autobus  a nebo stop.
A právě ta denně dosažená vzdálenost VLASTNÍ silou je rozměr , který se mi při použití bicyklu , líbí. JENŽE má to jeden háček! Nesmí se vám nic porouchat.
Cyklovandr 2008


Což o to, zalepit duši, bych zvládnul. I když si vzpomínám na situaci v Turecku. Jeden den byl fakt smolnej.  Aspoň 5x jsem píchnul v rozmezí několika hodin.  Při jedné opravě jsem zárověň spravoval i náhradní duše a ani za boha mně nechtěly držet záplaty. Odmašťoval jsem, drhnul smirkovým papírem ,ale záplaty pořád nedržely. A navíc povážlivě klesala jejich zásoba. Bylo to prostě  k zbláznění. A celá tahle šlamastika byla navíc "zpříjemněná" tím, že jsem neměl funkční pumpičku.  Naštěstí se mi buď podařilo stopnout náklaďák a nechat si nahustit gumu od něj nebo jsem měl štěstí a poblíž byla benzinová pumpa s kompresorem.
Při posledním krátkém výletu mně začal zlobit ořech . A přede mnou byly ještě čtyři dni cesty! Jenže to jsem byl tady doma, kde se dá docela dobře najít servis ai případný nouzový odvoz neni zase až tak složitý.
Jak tak projíždím na netu  cyklocestovatelské stránky, narazil jsem na zajímavou věc.                                                             Cyclerepairman to je ono!                  
Jen bych ještě potřeboval zjistit jeho horkou linku na mobil.
                                                    
                                                    
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Děláš si servis sám nebo u profíků?

Všechno zvládnu sám. 57.1% (4)
Vše u profíku. 0% (0)
Umyju, namažu, zalepím. To je vše 28.6% (2)
Na co servis? 14.3% (1)

Komentáře

1 menion menion | 3. srpna 2010 v 14:20 | Reagovat

no jo Monty Python zase perli :)

2 Míša-Kája Míša-Kája | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 13:47 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama